transkrypcje - gdzie szukać zleceń
Thread poster: marzena l
marzena l
marzena l
Poland
Local time: 13:02
Polish to English
+ ...
Dec 21, 2016

Cześć, Znajoma od niedawna zajmuje się transkrypcją w jęz. polskim, pracuje dla firmy o takim profilu, ale mają mało zleceń. Co można by im podpowiedzieć - gdzie szukać zleceń? Wiem, że niektórzy tłumacze korzystają z usług transkrypcji - gdzie szukacie zleceniobiorców? Tu na prozie, czy w innym miejscu? Firma (póki co) nie zajmuje się tłumaczeniami, więc nie wiem, czy mogliby się tu ogłaszać.
Dziękuję z góry za sugestie.
Marzena


 
Paweł Hamerski
Paweł Hamerski
Poland
Local time: 13:02
English to Polish
+ ...
Firmę założyli, ale nie wiedzą po co? Dec 28, 2016

Bo nie wiedzą gdzie szukać zleceń? Nie ma jak zdrowe podstawy biznesu..
A może to tylko autor nie wie, a firma wie, tylko się męczy?


 
marzena l
marzena l
Poland
Local time: 13:02
Polish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Zlecenia transkrypcji, m.in. dla tłumaczy Dec 29, 2016

Zleceń szuka znajoma, nie znam właściciela firmy osobiście. Ja sama nie zlecam transkrypcji, ale wiem, że niektórzy tłumacze z tego korzystają. Pytanie brzmi: gdzie szukają wykonawców transkrypcji ci, którzy korzystają z usług transkrypcji. Chciałabym pomóc znajomej, która dopiero od niedawna zajmuje się transkrypcją. Podpowiedzi szukam tutaj, bo sama nie mam doświadczenia.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

transkrypcje - gdzie szukać zleceń






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »