нафтогазовий глосарій/словник
Thread poster: Dennis Schedrivy
Dennis Schedrivy
Dennis Schedrivy  Identity Verified
Local time: 07:15
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Sep 20, 2011

Доброго дня! Хочу спитати, чи не може хтось порекомендувати якийсь нормальний ресурс, словник або тому подібне по нафтогазовій тематиці. В мене щось таке на компі є, але зовсім дохле, для нормальної роботи не достатнє. В мережі шукав, але нічого не знайшов. Буду вдячний за будь-які поради.

 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 09:15
English to Russian
+ ...
ДСТУ 3437-96 Sep 20, 2011

Dennis Schedrivy wrote:

Доброго дня! Хочу спитати, чи не може хтось порекомендувати якийсь нормальний ресурс, словник або тому подібне по нафтогазовій тематиці. В мене щось таке на компі є, але зовсім дохле, для нормальної роботи не достатнє. В мережі шукав, але нічого не знайшов. Буду вдячний за будь-які поради.


Нафтопродукти. Терміни та визначення.

Містить терміни 5 мовами. Можна придбати в магазині стандартів у Києві.


 
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:15
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазо Sep 22, 2011

У Харкові працює Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазового комплексу (я так розумію, що це один із підрозділів ДК «Укртрансгаз») — http://msu.kharkov.ua/tc/ukr/index.html.

Я часто користуюся їхніми статтями, прац�
... See more
У Харкові працює Галузевий Нормативно-термінологічний центр нафтогазового комплексу (я так розумію, що це один із підрозділів ДК «Укртрансгаз») — http://msu.kharkov.ua/tc/ukr/index.html.

Я часто користуюся їхніми статтями, працюючи над перекладами з метрології чи транспортування газу. Вони розробили власний електронний словник, яким, начебто, користуються в «Нафтогазі», але на сайті, на жаль, немає ніякої інформації про те, як його купити.

P.S. Виявляється, їхні словники можна придбати в Харкові (вул. Маршала Конєва 16) або замовити післяплатою.

[Edited at 2011-09-22 11:28 GMT]
Collapse


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Lilia_vertaler
Lilia_vertaler  Identity Verified
Netherlands
Local time: 08:15
English to Russian
+ ...
Словники Sep 25, 2011

Гадаю, що в кожного перекладача, який працює у цьому полі, є і ТМ і словники. Але такі словники, як правило, створювалися в рамках певного проекту і не належать перекладачам.

 
Dmytro Rachek
Dmytro Rachek  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:15
Member
Ukrainian to English
+ ...
Український Словник Jan 21, 2016

Приєднуйтесь до проекту Словничок по створенню найбільшого у світі англо-українсько-англійського словника онлайн на slovnychok.com.ua. Вже понад 60 тис слів.

[Edited at 2016-01-21 17:54 GMT]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

нафтогазовий глосарій/словник







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »